В Університеті третього віку м. Часів Яр відзначили Міжнародний день поезії

Дата: 25.03.2019 16:12

22  березня працівники Комунальної установи «Бахмутський районний територіальний центр» для слухачів Університету третього віку м. Часів Яр провели культурно-просвітницький захід «Поезія – це скарб усіх віків, це діаманти величиною в слово!», присвячений Міжнародному дню поезії.

Завдяки постійній допомозі міської бібліотеки м. Часів Яр була  організована літературна виставка «Поезія – душі перлина». Активну участь у заході взяли волонтери: завідувач міської бібліотеки Лосєва Віра Іванівна, бібліотекарі Лисенко Надія  Миколаївна та Фініченко Любов Миколаївна, музичний працівник Артюхіна Зінаїда Євгенівна, яка весь захід супроводжувала грою на баяні. Лунали вірші Тараса Шевченка, Лесі Українки, Володимира Сосюри, а також поетів-земляків. Літні слухачі Університету третього віку прочитали свої улюблені вірші та заспівали українських пісень.

Захід до Міжнародного дня поезії пройшов у дружньому колі, всі учасники отримали заряд бадьорості та весняного настрою.