Робоча нарада з питань діяльності Сіверської міської лікарні

Дата: 14.02.2019 16:12

За ініціативи керівництва Бахмутської райдержадміністрації 14 лютого проведена робоча нарада з питань діяльності Сіверської міської лікарні із залученням головного лікаря Олени Панчул. Нараду відкрив голова райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков, який зазначив, що на сьогоднішній день існує коло невирішених питань стосовно організації роботи та фінансування цього медичного закладу.

В ході наради обговорювались питання кадрового забезпечення, організації лікувальної діяльності та додаткового фінансування лікарні. Перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Єрохіна підкреслила, що керівництву лікарні в найкоротший термін необхідно провести роботу щодо приведення документації у відповідність до законодавства  та  проходження акредитації, підготувати розрахунки задля фінансування на 2019 рік з метою забезпечення повноцінного функціонування лікувального закладу.