На засіданні оргкомітету розглянули питання підготовки до святкування в районі Дня молоді

18 червня голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков провів засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення районного заходу до Дня молоді.

На попередньому засіданні оргкомітету було визначено, що 28 червня в місті  Світлодарськ проходитиме ІІІ Молодіжний фестиваль «Молода Бахмутчина-2019».

Сьогодні члени оргкомітету обговорили сценарний план проведення районного свята. Начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Тишакова проінформувала про деякі зміни в програмі фестивалю, про роботу з розробки макетів призів і сувенірної продукції.

На засіданні оргкомітету також розглядались питання організації підвезення на свято дітей – учасників спортивних змагань, участь у районному заході делегацій місцевих рад і підприємств, залучення медиків, працівників Бахмутського відділу поліції та ДСНС з метою забезпечення охорони правопорядку та безпеки громадян під час проведення свята.