На робочій нараді обговорили питання впровадження в районі систем енергетичного менеджменту

Дата: 29.01.2019 16:02

29 січня голова Бахмутської райдержадміністрації Дмитро Дресвянніков провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації. В центрі обговорення постало питання впровадження в районі систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах. З інформацією з даного питання виступила начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Ольга Недорізова, яка ознайомила присутніх з основними положеннями розпорядження КМУ від 26.04.2017 № 732-р «Про затвердження плану заходів із впровадження систем енергетичного менеджменту в бюджетних установах». Учасники наради розглянули та обговорили алгоритм впровадження енергетичного менеджменту.
За підсумками робочої наради керівникам структурних підрозділів надані протокольні доручення із встановленим терміном їх виконання.