Анонс тренінгу «Активні громадяни»

Дата: 30.01.2019 16:01

«Активні громадяни» - програма для молоді в галузі міжкультурного діалогу і соціального розвитку. Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку. В рамках програми планується створення та розвиток мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є двигунами реформ у своїх спільнотах, і надання їм знань і навичок, що сприяють побудові відносин між людьми на основі рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Для участі у тренінгу запрошується молодь віком 18-35 років.

Навіщо цей тренінг саме тобі?

Бо ти:

Навчишся розуміти себе та іншихМатимеш змогу зробити переоцінку власного життя та зрозуміти потреби людей, які поряд з тобою.

Здобудеш практичні навички, які допоможуть втілювати у життя нові проекти та змінювати довколишній світ на краще.

Замислишся, а чи справді ти маєш вдосталь мотивації та сил для втілення своїх мрій та ідей.

Почнеш писати власні проекти соціальної спрямованості.

Дата проведення тренінгу: 25-27 лютого 2019 року.

Місце проведення: м. Краматорськ, вул. Паркова 99 ( КПНЗ "Донецький обласний дитячо- молодіжний центр").

Після тренінгу учасницям і учасникам будуть видані іменні сертифікати та надана можливість написати соціальні проекти і отримати грантову підтримку від BRITISH COUNCIL.

Для участі необхідно пройти онлайн-реєстрацію за посиланням:

Увага! 20 лютого о 24.00 форма для реєстрації буде закрита!

Детальна інформація за телефоном: 095 394 12 21 Тетяна