З Днем фізичної культури і спорту

Дата: 11.09.2020 15:42

Традиційно у другу суботу вересня ми відзначаємо свято фізкультурників: спортсменів, усіх прихильників здорового способу життя – День фізичної культури і спорту.

Фізична культура і спорт сьогодні є невід’ємною частиною сучасного способу життя, соціального і культурно-морального розвитку суспільства, важливим чинником зміцнення здоров'я кожного громадянина нашої держави та району.

Заняття фізкультурою та спортом гартують не лише тіло, а й дух людини. Без фізичного виховання та спорту, без пропаганди здорового способу життя неможливе здоров’я людей. Тому наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків.

Велика вдячність вчителям, тренерам, ветеранам фізкультурно-спортивного руху за гідне продовження традицій з виховання вольової, фізично загартованої та здорової молоді!

Нехай для кожного жителя району фізкультура і спорт стануть союзниками, принесуть радість і енергію, відчуття вічної молодості.

Бажаю всім міцного здоров’я, успіхів, наполегливості та перемог!

Голова

Бахмутської райдержадміністрації                  Фото без опису                     Тетяна ЄРОХІНА