ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ГОЛОВОЮ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 11.09.2020 10:48

Голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна не залишає поза увагою проблеми мешканців Бахмутського району. З метою дослухатися до проблем громадян та сприяти у їх вирішенні систематично проводяться особисті прийоми головою райдержадміністрації.

11 вересня 2020 року голова райдержадміністрації провела особистий прийом громадян в Бахмутській райдержадміністрації.

На особистий прийом до Тетяни Єрохіної звернулася жителька населеного пункту Травневе Бахмутського району. Враховуючи те, що з цього населеного пункту можливо виїхати до Бахмута тільки в п’ятницю, керівник району прийняла жінку .

Мешканка селища Травневе звернулася з приводу виділення безкоштовних ліків для її онкохворого чоловіка. Голова райдержадміністрації повідомила, що з районного бюджету були виділені кошти і  дала доручення відповідним службам (Комунальне некомерційне підприємство «ЦПМСД Бахмутської районної ради»)  розглянути це проблемне питання та вжити належні заходи щодо якнайшвидшого його вирішення.