В Бахмутському районі продовжують співробітництво з гуманітарною місією «Проліска»

Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна зустрілася з начальником гуманітарного центру Проліска Світлодарськ Ніною Уманець з питання надання допомоги погорільцям селища Гладосово.

Тетяна Іванівна подякувала пані Ніні за вже надану допомогу родинам та зі свого боку повідомила, що постраждалим надана допомога у зборі документів і на найближчому засіданні питання буде розглянуте.

Обговорили питання спільного будівництва альтанки в селищі Травневе для можливості проведення зустрічей населення з фахівцями соціального захисту, представниками гуманітарних організацій.

Також соціальні партнери поділилися планами на майбутнє, серед них співпраця по забезпеченню людей паливом на зимовий період, співпраця з місцевими радами у вирішенні локальних проблем.