«ГАРЯЧА ЛІНІЯ» З ГОЛОВОЮ БАХМУТСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 10.09.2020 12:04

10 вересня 2020 року головою Бахмутської райдержадміністрації Тетяною Єрохіною був проведений телефонний зв'язок «Гаряча лінія» з населенням району.

Про допомогу у вирішенні проблем до голови звернулися мешканці м. Світлодарськ та м. Сіверськ. Питання, порушені громадянами, стосувалися медичного обслуговування. Мешканцям м. Світлодарська надана допомога щодо видачі медичної картки малюка та направлення до вузького спеціаліста. Мешканці м. Сіверська занепокоєні станом надання медичних послуг КНП «Сіверська багатопрофільна лікарня планового лікування Бахмутської районної ради», з цього приводу будуть внесені заходи до  Програми економічного та соціального розвитку Бахмутського району на 2020 рік щодо планування виділення коштів для придбання апарату УЗІ.

Всі питання, які надійшли під час «Гарячої лінії»,  Тетяною Іванівною розглянуті та надана допомога і усні роз’яснення.