В Бахмутській РДА обговорили питання надання медичних послуг

Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна провела робочу нараду з головними лікарями медичних закладів району, начальником фінансового управління  з питань подальшої роботи лікарень в умовах завершення процесу децентралізації. В нараді взяв участь заступник голови районної ради Степан Легуцький.

Керівник району зазначила, що  питання надання якісної медичної послуги залишаються в пріоритеті. Головні лікарні  доповіли про виконання вимог НСЗУ стосовно доступності медичних закладів для людей з обмеженими можливостями ,  зупинились на питаннях фінансування та майбутньої процедури укладання договорів.

З метою недопущення збою у роботі КНП «Сіверська міська лікарня» було прийняте рішення зробити зміни  в планах асигнувань, щоб можливо було придбати обладнання, а також рекомендовано звернутися до Сіверської міської ради за фінансовою підтримкою.