Питання дотримання карантинних обмежень на контролі в Бахмутському районі

Дата: 07.09.2020 15:49

Під час робочої поїздки голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна ознайомилася з дотриманням карантинних обмежень в Новолуганській ЗОШ.

Директор учбового закладу Ірина Шарипіна показала «зонування» площ та маршрути початкової та старшої школи, доповіла про проведення інструктажів, проведення температурного скринінгу. Тетяна Єрохіна звернула увагу на дотримання дистанції в учбових класах, в їдальнях. Також повідомила, що в районі, як і планувалося буде забезпечене безкоштовне харчування дітей ВПО та дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Всього в закладах освіти навчається 234 дитини зі статусом ВПО, 106 – постраждалих внаслідок воєнних дій.

Питання дотримання карантинних обмежень знаходиться на контролі відділу освіти Бахмутської РДА, як одне з найактуальніших.