Наслідки пожежі в Бахмутському районі

Дата: 06.09.2020 11:16

Внаслідок пожежі в селищі Гладосове одна людина залишилась без житла, згоріло 6 будинків , з них 1 був придатний до житла, 2 домогосподарства зазнали пошкоджень.

Таку інформацію довела голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна під час ранкової наради з фахівцями відповідних підрозділів і служб.

В результаті займання сухої трави, яка розрослася на території вулиці та в покинутих будинках, а також несвоєчасного повідомлення, в селищі сталася велика пожежа . Особовий склад пожежних підрозділів ДСНС працював більше 7 годин, і не допустив поширенню вогню. Сильні пориви вітру, далека відстань від води та поганий стан дороги ускладнював роботу пожежників, але вони виконали поставлені цілі.

Станом на 6 вересня в селищі частково відсутнє електропостачання, але проблема вирішується. Всі постраждалі будинки будуть обстежені та складені відповідні акти для можливості надання допомоги потребуючим.

Чоловік, який залишився без житла, тимчасово проживає у сусідів. У разі необхідності він буде поселений у гуртожитку.