Співробітництво в Бахмутському районі продовжується

Бахмутська РДА та місцеві ради продовжують взаємодію з представниками цивільно-військового співробітництва.

Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна зустрілася з новим складом групи ЦВС м. Світдоларськ , які приступили до служби. Під час зустрічі обговорили подальшу співпрацю, зупинились на самих гострих питаннях сьогодення, визначили вже перший спільний виїзд.

Тетяна Іванівна зазначила, що вже декілька років адміністрація тісно співпрацює з групами ЦВС. Завдяки цьому було вирішено питання соціальних виплати в селищах Травневе, Гладосово, неодноразово спільними зусиллями відновляли електропостачання, хлопці допомагали у ремонті соц. об’єктів. У зв’язку з пожежою, що сталася в селищі Гладосово , на наступному тижні будуть здійснені спільні виїзди для обстеження і подальшого розгляду на засіданні комісії з надзвичайних подій.

В той же час голова райдержадміністрації подякувала попередньому складу за плідну співпрацю і взаємопорозуміння навіть у складних та нестандартних ситуаціях.