Громадська організація Бахмутського району розпочала новий період діяльності

Дата: 06.09.2020 09:22

11 річницю своєї діяльності відзначила Світлодарська міська громадська організація . «Діти війни та трудового фронту» Більше 1тисячі людей похилого віку об’єднані завдяки організації і її керівнику Бєлоноговій Вірі Григорівни.

Голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна привітала членів організації з початком нового етапу діяльності , побажала успіхів в реалізації планів і подякувала за активну участь в житті міста та району. У цьому році завдяки співпраці організації і голови РДА було відновлено тропу здоров’я, яку мешканці зробили своїми руками. Найбільш активні члени організації підтримали ініціативу Тетяна Єрохіної і вийшли на толоку і слід зазначити , що виконали великий обсяг роботи.

Під час святкового спілкування учасники зустрічі згадали початок діяльності, розповіли про найуспішніші проекти і спланували свою подальшу діяльність.