Бахмутська районна державна адміністрація
Донецької області

Робоча поїздка голови Бахмутської райдержадміністрації

Переглядів: 330

Щотижнево голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна з робочими поїздками відвідує населенні пункти району з метою визначення та вирішення проблемних питань, які знаходяться в рамках компетенції районної державної адміністрації.

Першим об’єктом , який відвідала керівник району стала Миронівська ЗОШ № 2, де ведуться ремонтні роботи малої спортивної зали. Роботи ведуться згідно графіка без порушень, працівники дотримуються правил безпеки та вимог карантину . Проведення ремонту не заважає навчальному процесу. До речі ,голова райдержадміністрації ознайомилась з маршрутами руху учнів та рівнем забезпечення антисептичними засобами. Початкова школа займається на свіжому повітрі, для старших класів передбачена кабінетна система у разі необхідності.

Також Тетяна Єрохіна відвідала Світлодарській ЦДЮТ. Разом з директором Ніною Гусак обговорили питання ремонту глядацької залу, який виконується за допомогою гуманітарної організації.

 Під час зустрічі з головним лікарем КНП «Світлодарська багатопрофільна лікарня планового лікування Бахмутської районної ради» обговорили питання підвищення мінімальної заробітної плати та приведення у відповідність штатного розпису, а також зупинилися на ситуації з забезпечення доступності для мало мобільних верств населення.« повернутися до списку новин