В Бахмутському районі вшанували ветеранів

Дата: 04.09.2020 12:24

Друга світова війна - особлива сторінка в житті усіх українців. Вересень для  жителів Бахмутського району,Донбасу завжди знаменувався  урочистостями з нагоди чергової річниці визволення нашого краю від нацистів. Суворий час перекреслив мрії та плани кожного. Але з кожним роком страшна війна відходить у минуле, і багато хто вже не пам´ятає, та й може зовсім не знає про події тих років, тисячі перемог на всіх фронтах, з яких і склалася велика перемога. Однак є й такі люди, для кого війна навічно залишилася в серці і досі стоїть перед їх очима. Це ветерани війни.Ми живемо з турботою про них. Голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Іванівна Єрохіна особисто завітала  в домівки ветеранів,щоб привітати цих гідних поваги людей з вересневими датами. Гусак Володимир Антонович (з 1943-1945 працював  на шахті в м.Оберхаузен, на захисних спорудах в м.Вегель), Ковярова Марія Петрівна (в 16 років була угнана в Німеччину, виконувала різни роботи в м. Ессен), Гальоса Людмила Василівна, Кордон Петро Сігізмундович, колишні   в'язні концтаборів, створених фашистською Німеччиною та її союзниками в період другої світової війни,  діти, які народилися в зазначених місцях примусового тримання їх батьків.Тетяна Іванівна разом з головами рад ветеранських організацій вручили подарунки, побажали міцного здоров’я, подякували за те, що пройшовши крізь спалахи вогняних років, зуміли зберегти чистоту душі та помислів. Сивочолі ветерани, в свою чергу, ділилися спогадами про воєнні роки та щиро дякували за увагу. Очільник районної організації ветеранів  Соколко Л.І. зауважила, що затверджена у районі програма підтримки  організації ветеранів війни та праці  дозволяє розв’язувати конкретні проблеми ветеранів, проводити заходи щодо вшанування ветеранів з нагоди державних свята, пам’ятних дат, сприяє вирішенню соціально-побутових проблем ветеранів. До Дня визволення Донбасу, Бахмутського району у вересні наші інваліди війни, в’язні отримали  грошові переводи, передбачені прогамою «Ветерани. Пам’ять-в турботі».