В Бахмутському районі з’явиться ще один молодіжний центр

Дата: 03.09.2020 14:47

Це буде  4 центр для розвитку та спілкування молоді в Бахмутському районі, і відкриють його в селищі Калинівка.

Молодіжний центр «Мікс» запрацює в районі вже в цьому році. Він, як і всі інші, відкривається в рамках проекту «Гідна країна для гідних людей».

Першим був молодіжний  центр «Імпульс» у м. Світлодарськ,  потім молодіжний  центр «Вітер змін» смт. Миронівський.

В 2019 році були розпочаті підготовчі роботи із створення молодіжного центру у с. Зайцеве, а завершення проекту було вже в  Бахмутській міській ОТГ.

В 2020 році розпочата реалізація проекту зі створення молодіжного центру в с-ще Калинівка,  вул. Лісова, буд. 28а.

Ремонт та оснащення молодіжних центрів здійснювалось на умовах спів фінансування. Завдяки фінансовому ресурсу з обласного бюджету стало можливим відкриття 2 центрів на лінії зіткнення, з районного бюджету також виділяли кошти, але  в значно меншому обсязі.

Зараз райдержадміністрацією  та калинівською сільською радою ведуться підготовчі роботи  до  початку робіт.