Стан готовності шкіл Бахмутського району задовільний

Дата: 28.08.2020 10:15

Враховуючи особливості початку нового навчального року  в умовах карантину, з метою вивчення стану підготовки учбових закладів до нового навчального року  голова Бахмутської РДА  Тетяна Єрохіна особисто відвідала школи району.

На сьогодні завершуються ремонтні роботи  в Калинівській ЗОШ, Миронівській ЗОШ № 1, в Миронівській ЗОШ № 2 розпочався ремонт малої спортивної зали, але це не стане завадою для навчання. Всі школи забезпечені меблями для початкової школи, батьки допомагають готувати класні кімнат  для первачків.

Їдальні на сьогодні забезпечені необхідним обладнанням, в найближчий час в окремі школи доставлять нове обладнання.

В той же час були виявлені і недоліки, які необхідно усунути до 1 вересня. Вони стосуються медичного супровідну дітей та протипожежної безпеки. Саме стан протипожежної безпеки на особистому контролі керівництва району, зараз ведуться роботи по влаштуванню протипожежної сигналізації в двох школах.

Начальник відділу освіти Світлана Гатченко перевірила, як планується розставити парти, організувати  зустріч учнів початкової та старшої школи.