НУШ «поїхала» до шкіл Бахмутського району

Дата: 25.08.2020 15:06

Сучасна дидактика, шкільні меблі та  засоби навчання доставляються в учбові заклади Бахмутського району. За рахунок залишків освітньої субвенції та співфінансування з районного бюджету відділом освіти здійснена закупівля   всього необхідного для початкової школи.

Створення освітнього середовища Нової української школи на сьогоднішній день залишається  одним із головних питань для Бахмутської райдержадміністрації.

Незважаючи на карантинні обмеження, а у зв’язку з цим і певні труднощі у здійсненні закупівель, з боку відділу освіти Бахмутської райдержадміністрації було виконано значний обсяг робіт, щоб   1 вересня першокласники змогли розпочати новий рік за зручними партами.

В районі вже третій рік здійснюється закупівля сучасного обладнання для початкової школи  в рамках реалізації Програми Нова Українська школа.