Вітання голови Бахмутської райдержадміністрації Тетяни Єрохіної із великими національними святами – Днем Державного Прапора та 29-ю річницею незалежності України!

Дата: 21.08.2020 14:02

Дорогі земляки!

Вітаю вас із великими національними святами –

Днем Державного Прапора та 29-ю річницею незалежності України!

Ці урочисті дати найважливіші для кожного українця, хто вважає себе патріотом, стоїть на захисті українських кордонів, вболіває душею за Батьківщину та примножує її здобутки відданою працею.

Від щирого серця бажаю всім жителям Бахмутського району, друзям, колегам здоров’я, сил і наснаги на добрі справи заради миру та злагоди на благословенній українській землі.

Зичу всім родинного тепла, любові, достатку й затишку в оселях.  Бажаю вам щастя на життєвому шляху, а в професійній діяльності – нових досягнень і успіхів на благо рідного краю та всієї України.

Нехай цей урочистий день єднає всіх нас і додасть нам непохитної віри у власні сили, а мрія окриляє на нові звершення в ім’я процвітання соборної незалежної України, в ім’я гідного майбутнього нашого українського народу.