В Бахмутському районі оцінюють потреби дітей вразливої категорії населення

Дата: 20.08.2020 08:20

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2020 року № 586 «Про деякі питання захисту дітей в умовах боротьбі з наслідками гострої респіраторної хвороби COVID–19 спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2», з метою соціального захисту дітей вразливої категорії населення, службою у справах дітей Бахмутської райдержадміністрації спільно із спеціалістами відділу освіти Бахмутської райдержадміністрації та фахівцями Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться робота щодо оцінювання потреб кожної дитини зазначеної категорії та готуються матеріали на розгляд засідання комісії з питань захисту прав дитини щодо продовження їх цілодобового перебування в закладах, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей.

Роз’яснювальною роботою охоплено 23 дитини, які виховуються в 13 сім’ях та потребують особливої уваги.

За результатами висновків та спілкування з батьками комісією будуть надані рекомендації стосовно їх подальшого навчання та перебування.