На базі Бахмутського військового комісаріату відбулися навчальні збори для резервістів

Дата: 15.08.2020 09:24

У заході взяла участь голова Бахмутьскої РДА Тетяна Єрохіна. Військовий комісар Бахмутського об'єднаного міського військового комісаріату полковник Руслан Шурло привітав учасників зборів та оголосив головні завдання. До речі комісаріатом регулярно проводяться тренування та навчання, як на базі так і з виїздами. Завдання завжди різні і складні - від опрацювання ввідних керівників навчань до прийняття відповідальних рішень для дій особового складу. Таким чином упродовж навчань склалась чітка управлінська ланка бригади територіальної оборони.

Керівник району подякувала учасникам за високі показники під час навчань та повідомила, що в районі вже другий рік працює програма підтримки військовослужбовців, які служать за контрактом. З місцевого бюджету таким особам виплачується єдиноразова грошова допомога у розмірі 5 тисяч грн. Крім того найкращим бійцям запасу були вручені грамоти.