В Бахмутському районі можуть з’явитися альтернативні джерела енергії

Дата: 14.08.2020 12:45

В рамках реалізації державної програм в Бахмутському районі можуть з’явитися «сонячні» батареї.

13 серпня поточного року відбулась робоча зустріч Бахмутської райдержадміністрації з представниками Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та департаментом розвитку базових галузей промисловості облдержадміністрації. Під час зустрічі відвідали Новолуганську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів та Новолуганський дошкільний навчальний заклад загального розвитку ясла-сад «Івушка», де обговорили питання щодо можливості встановлення сонячних електростанцій для освітлення об’єктів соціальної сфери та улаштування на базі фотоелектричних модулів освітлення місць загального користування, зарядних пристроїв для засобів стільникового зв’язку.

Також розглядається питання встановлення альтернативних джерел в смт Луганське.