Анонс проведення профілактичних заходів для дітей Бахмутського району «Безпечні канікули» в рамках реалізації проекту «Донеччина – згуртована та безпечна»

Дата: 11.08.2020 13:35

12 серпня 2020 року з 14 години до 17 години в смт.Миронівський Бахмутського району у сквері біля Миронівського селищного Палацу культури пройдуть інтерактивні ігри та заходи  для дітей «Безпечні канікули» в рамках реалізації проекту «Донеччина – згуртована та безпечна».

Під  час проведення заходів запланований перегляд  мотиваційних соціальних відеороликів, проведення навчально-розвиваючих ігор, робота майстер-класів.

Запрошуємо дітей Миронівської селищної  ради завітати та весело провести час, Вас очікує багато цікавих  та приємних сюрпризів, солодощі.

Місце збору: Молодіжний центр «Вітер змін» смт.Миронівський.

Місце проведення: Сквер  біля Миронівського селищного Палацу культури.

13 серпня 2020 року з 14 години до 17 години в с.Новолуганське  Бахмутського району на базі ЦЕВД Юність Новолуганської сільської ради Бахмутського району  пройдуть інтерактивні ігри та заходи  для дітей «Безпечні канікули» в рамках реалізації проекту «Донеччина – згуртована та безпечна».

Запрошуємо дітей Новолуганської сільської  ради завітати та весело провести час, Вас очікує багато цікавих  та приємних сюрпризів, солодощі.

Місце збору: ЦЕВД Юність с.Новолуганське.

Місце проведення:  ЦЕВД Юність с.Новолуганське, площадка біля центру на свіжому повітрі.

14 серпня 2020 року з 14 години до 17 години в м.Світлодарськ Бахмутського району на базі Молодіжного центру «ІМПУЛЬС»  м.Світлодарськ Бахмутського району  пройдуть інтерактивні ігри та заходи  для дітей «Безпечні канікули» в рамках реалізації проекту «Донеччина – згуртована та безпечна».

Запрошуємо дітей Світлодарської міської ради  завітати та весело провести час, Вас очікує багато цікавих  та приємних сюрпризів, солодощі.

Місце збору: Молодіжний  центр «ІМПУЛЬС»  м.Світлодарськ.

Місце проведення:  Молодіжний  центр «ІМПУЛЬС»  м.Світлодарськ та площадка біля центру на свіжому повітрі.