Виплати ФОП в період карантину завершуються

Шановні фізичні особи – підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку управління праці та соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації повідомляє, що 22.07.2020 Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Відповідно до зазначеної постанови з 01.09.2020 буде завершено програму щодо виплати допомоги на дітей згідно Порядку виплати допомоги на дітей фізичним особам – підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми».

Враховуючи зазначене, заяви про призначення допомоги на дітей, які будуть надходити після 31.08.2020, не приймаються для опрацювання.