Програма «Пакунок малюка» продовжує діяти в 2020 році

Дата: 06.08.2020 16:58

Урядом прийнято рішення розпочати з 1 вересня реалізацію пілотного проекту "Монетизація одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" у 2020–2021 роках.

Зазначений проект передбачає:

• запровадження цільової грошової компенсаційної виплати замість натуральної допомоги "пакунок малюка" у розмірі 5000 гривень;
  • забезпечення із залученням АТ Комерційний банк "ПриватБанк" відкриття громадянам, у яких народилась дитина, рахунку із спеціальним режимом використання та видати їм спеціальну соціальну картку;
  • - звернення батьків дитини за компенсацією протягом 12 місяців з дати народження дитини з можливістю самостійно протягом року витратити кошти грошової компенсації виключно для придбання дитині одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю, іграшок, засобів гігієни для породіль;
  • залучення до реалізації пілотного проекту на договірних засадах закладів роздрібної торгівлі для продажу батькам визначених дитячих товарів та товарів для породіль за спеціальною соціальної карткою.

З будь-яких питань щодо призначення та виплати соціальної матеріальної допомоги, особам які не отримали одноразову матеріальну допомогу "пакунок малюка" звертатися безпосередньо до управління праці та соціального захисту населення Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області за телефоном: (0627) 44-71-55, або за адресою: вул. Миру, 69, м. Бахмут.