В Бахмутському районі відсвяткували обжинки

Дата: 06.08.2020 16:27

Караваєм, снопом і піснями святкували обжинки в  колективі  СФГ «Династія».

Фермерське господарство  на чолі з керівником Вадимом Каплею майже 6 років працюють в складних умовах, бо більшість обробляємих земель знаходяться біля самої лінії розмежування. Але це не стало перепоною для проведення робіт, від посівної до збору врожаю.

На свято запросили голову Бахмутської РДА Тетяну Єрохіну, бо багато спільних питань вирішували задля результату: забезпечення паливом сил ДСНС для ліквідації пожеж, співробітництво в питаннях розмінування, ініціювання ремонту доріг. Керівник району подякувала хліборобам за працю, та побажала безпечних полів, гарної погоди і високої ціни.

Символічно керівнику  підприємства  від колективу вручили каравай з борошна нового врожаю, а потім за святковим столом  прославляли  хліб та працю хліборобів.

Середня врожайність по озимій пшениці по Бахмутському району складає 46, 4 ц/га.