A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Діти Бахмутського району отримали іграшки

Дата: 06.08.2020 15:08
Кількість переглядів: 902

Фото без опису

06 серпня 2020 року голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна разом із представниками служби у справах дітей Бахмутської райдержадміністрації та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідала дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, які знаходяться в прийомних сім’ях  та під опікою.

Зустріч відбувалася з дорослими та дітьми в місті Світлодарськ. 8 дітлахів, отримали різноманітні іграшки, які зберігалися на складі Одеської митниці, Державної митної служби, та були поміщені у режим відмови на користь держави, передані до Донецької облдержадміністрації та  службі у справах дітей Бахмутської райдержадміністрації  для забезпечення передачі іграшок дітям-сиротам, та дітям позбавлених батьківського піклування, які знаходяться в прийомних сім’ях та під опікою.  

Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна передала іграшки дітям у молодіжному центрі Світлодарська. Керівник району зазначила, що пріоритетом залишається охорона дитинства, і зустріч цьому підтвердження. Голова РДА з’ясувала, чи користуються родини всіма пільгами, розповіла про можливість оздоровлення не тільки  в літній період, а цілий рік. Приємною новиною для всіх стала інформація про виділення коштів з державного бюджету на ремонт спортивної  зали у Світлодарській  ЗОШ  та придбання шкільного автобусу для Світлодарського НВК.

Передача іграшкових наборів триває, тому найближчим часом всі діти-сироти, та діти позбавлені батьківського піклування які знаходяться в прийомних сім’ях та під опікою, отримають яскраві іграшки.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора