В Бахмутському районі вже відновлено 100 будинків

Дата: 06.08.2020 14:31

Силами ДСНС вже відновлено 100 будинків у смт Луганське, ремонтні роботи продовжуються.

З метою  продовження  відновлювальних робіт та недопущення їх зупинки голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна   особисто взяла під контроль питання проживання та харчування особового складу сил ДСНС, які задіяні в роботах, а також підвезення будівельних матеріалів у селище Травневе.

Завдяки співпраці з Вуглегірською ТЕС  у серпні особовий склад буде проживати у гуртожитку підприємства. На період відновлювальних робіт у м. Світлодарськ  рятувальники будуть забезпечені збаланосованим 3 разовим харчуванням.

З обласного матеріального резерву  спільними зусиллями Бахмутської РДА і КП «Первомайське» вже привезений будматеріал. Місцеві рятувальники ДСНС нададуть допомогу у розгрузці шиферу, оцинковки, цвяхів та інших матеріалів. Супроводять  вантаж співробітники цивільно-військового співробітництва.

В смт Миронівсьткий будинок відновлять 2 бригади 8 та 23 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Донецькій області.

Нагадуємо, що в Донецькій області за рахунок обласного матеріального резерву  відновлюються  житлових будинків по всій лінії розмежування.