Діти Бахмутського району направляються на відпочинок до дитячих центрів «Артек» та «Молода гвардія»

5 дітей Бахмутського району, які потребують особливої уваги та підтримки, направляються на VIII тематичну зміну на літнє оздоровлення до дитячих центрів  «Молода гвардія» та  «Артек», в тому числі 2 дитиниз м.Світлодарськ  з 09 серпня 2020 року до ДП «УДЦ «Молода гвардія» та 3 дітей з м.Часів Яр з 10 серпня 2020 року до ДПУ «МДЦ «Артек». Відпочинок  дітей триватиме 21 день.

На дітей чекають різноманітні екскурсії, привітні, доброзичливі та уважні вожаті, можливість знайти нових друзів з різних регіонів України, змістовне дозвілля. Це чарівна територія дружби, заповідне місце, де дитина і природа поєднуються в одне ціле.

Бажаємо дітям яскравих емоцій, веселого відпочинку та нових друзів.