В Бахмутській райдержадміністрації відбулося онлайн засідання комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

Дата: 05.08.2020 08:43

5 серпня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна в  онлайн-режимі провела засідання районних комісій з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання сьогодні розглянуто 7 заяв стосовно призначення житлової субсидії та 2 заяви про включення до ЄДАРП і надання пільг за фактичним місцем проживання. На підставі діючого законодавства за усіма заявами прийняті позитивні рішення.

На засіданні комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам розглянуто 30 заяв. За результатами розгляду усі заяви були розглянуті позитивно. Внутрішньо переміщеним особам будуть призначені різні види соціальних виплат.