В Бахмутському районі запроваджено карантинний режим по повитиці польовій на території міста Часів Яр

Дата: 04.08.2020 13:37

Розпорядженням голови Бахмутської райдержадміністрації від 04 серпня 2020 року № 331 «Про запровадження карантинного режиму по повитиці польовій на території міста Часів Яр» запроваджено карантинний режим з 04 серпня 2020 року на площі 0,22 га.

У зв’язку з виявленням вогнищ карантинного бур’яну визначені карантині зони вздовж вулиць Зразкова, Борисоглібська, О. Кошового, Д. Скрипниченка, Привокзальна, Дніпровська, Недогибченко.

На виконання плану фітосанітарних заходів щодо локалізації та ліквідації карантинного організму – повитиці польової Часовоярській міській раді необхідно систематично проводити:

• повне обстеження всієї території міста Часів Яр (вулиць, присадибних ділянок, територій підприємств, організацій, установ, узбіч доріг, пустирів, парків, скверів на виявлення повитиці польової);
  • вогнища уражених рослин викошувати з захватом півтораметрової гарантійної зони навколо цвітіння повитиці польової. Скошену масу висушувати, виносити за межі ділянки і спалювати;
  • роз’яснювальну роботу серед населення міста про шкодочинність повитиці польової;
  • інформування населення про виявлені її вогнища та власників цієї території.