A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

З турботою про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування

Дата: 04.08.2020 10:04
Кількість переглядів: 449

04 серпня голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання районної комісії з питань формування пропозицій щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбане житло або призначено грошову компенсацію та об’єктів, на які буде спрямована субвенція.

27 липня 2020 року комісією було проведено  обстеження 2-кімнатної та 3-кімнатної квартир, які планується придбати в м. Бахмут за кошти субвенції з державного бюджету для  двох осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

На засіданні члени комісії переглянули фото звіт про обстеження квартир, обговорили питання стосовно їх технічного стану, умов проживання, наявної документації на житлові приміщення.

За результатами роботи комісії, з урахуванням результатів обстеження, було прийнято позитивне рішення щодо придбання  квартир.

Завдяки турботі держави про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа в Бахмутському районі станом на 04 серпня 2020 року вже п’ятнадцять дітей мають власне житло.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора