Діти Бахмутського району пройшли соціальну реабілітацію

В Бахмутському районі особлива увага приділяється дітям, які опинились у складних життєвих обставинах. Саме тому багато роботи спрямовано на соціальну реабілітацію дітей цієї категорії.

3 серпня 2020 року шість дітей з міст  Часів Яр та Світлодарськ, які перебувають на обліку служби у справах дітей Бахмутської районної державної адміністрації, як такі, що опинились в складних життєвих обставинах, повернулись додому після проходження соціальної реабілітації та оздоровлення в санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто» в с. Соснове Лиманського району.

Протягом трьох тижнів діти відвідували різні гуртки, майстер класи, приймали участь у спортивних змаганнях, розвагах. Також з ними проводилась індивідуальна та групова робота кваліфікованими спеціалістами виходячі з індивідуальних потреб дитини.

За час перебування в Смарагдовому місті діти мали змогу гарно відпочити та набратися сил для нового навчального року.

Дякуємо всім причетним дорослим за надану можливість для наших діток. Сподіваємося на зустрічі наступного літа.