Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна привітала випускників Бахмутського району із завершенням навчального року

Дата: 31.07.2020 09:38

Тетяна Єрохіна разом з начальником відділу освіти Світланою Гатченко привітала  випускників, вчителів та батьків з урочистою подією. В Новолуганській ЗОШ керівник району вручила 2 золоті медалі та грошові винагороди та подякувала всім за плідну працю і високу відповідальність.

- Вперше в історії ми всі навчалися і працювали дистанційно, це був виклик, але ми гідно пройшли цей шлях всі разом. Бажаю всім миру, щастя, здійснення всіх мрій. А випускникам покорити нові вершини, - з такими словами звернулася Тетяна Іванівна до всіх присутніх.

Тепло зустріли гостей в Світлодарській ЗОШ. 28 випускників були представлені в різних номінаціях, про кожного вчителя  випускники розповідали віршами і, звісно, оплесками. 3 золотих медаліста отримали грошову винагороду від Бахмутського району. Серед побажань вчителям, батькам і випускникам була приємною звістка про виділення коштів державою для ремонту аварійної, покрівлі спортивної зали.