Ліфти в Бахмутському районі будуть ремонтувати в рамках Регіональної програми

Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна  взяла участь в засідання колегії облдержадміністрації, яке проходило в режимі онлайн.

На порядку денному розглядалося два питання : Про хід виконання Плану заходів щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення на 201702021 роки на території  Донецької області; Про Регіональну програму «Ліфти Донеччини на 2020-2024 роки».

До Регіональної програми за пропозиціями Бахмутської райдержадміністрації та комунальних підприємств включено ремонт 15 ліфтів  та заміна 6 ліфтів по м. Світлодарськ, а також встановлення 6 ліфтів та відновлення систем диспетчеризації  в смт  Миронівський. Виконання робіт заплановано до 2023 року.

Фінансування заходів Регіональної програми передбачається на умовах співфінансування з місцевого бюджету у обсязі 50 %.