A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

На комісії з питань захисту прав дітей Бахмутської райдержадміністрації розглянуті важливі питання

Дата: 30.07.2020 13:05
Кількість переглядів: 695

Фото без опису

У Бахмутському районі приділяється пильна увага питанням, що стосуються соціального захисту дітей, забезпечення дотримання їх прав, створення належних умов для їх утримання, виховання та розвитку.

30 червня 2020 року голова Бахмутської райдержадміністрації Тетяна Єрохіна провела засідання комісії з питань захисту прав дітей Бахмутської райдержадміністрації.

На порядку денному розглянуто 26 питань та прийняті відповідні рішення, щодо: встановлення опіки, позбавлення батьківських прав,  надання статусу дітям які постраждали в наслідок воєнних дій та збройного конфлікту та  затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку в службі у справах дітей Бахмутської райдержадміністрації.

За результатами розгляду і обговорення питань, в тому числі із запрошенням батьків, члени комісії прийняли рішення, щодо встановлення опіки над 2 дітьми, доцільності позбавлення батька батьківських прав  враховуючи насамперед інтереси дітей, піклуючись про їхню безпеку і соціальний захист.

Комісією також прийняті рішення про надання 20 дітям статусу дитини, яка постраждала  внаслідок  воєнних дій та збройних конфліктів, і затверджені індивідуальні плани соціального захисту 14 дітей, позбавлених батьківського піклування.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора