В Бахмутській РДА обговорили питання реалізації нового проєкту

Голова Бахмутської РДА Тетяна Єрохіна зустрілася з  радником з польових питань Офісу Агентства ООН у справах біженців на сході України Вартаном Мурадяном з приводу реалізації проекту будівництва громадського центру у смт. Луганське. В обговоренні взяли участь заступник голови Володимир Кувикін та співробітник організації Сайфула.

Тетяна Єрохіна повідомила, що з районного бюджету виділена субвенція Луганській селищній раді для співфінансування капітального ремонту будівлі під громадський центр. На сьогодні для мешканців населеного пункту наявність такого центру дуже важлива, бо в селищі відсутній і клуб, і молодіжний центр, а в учбовому закладі неможливо проводити заходи для мешканців.

Представники міжнародної організації зі свого боку зазначили, що розглядають питання збільшення суми своє участі.

У зв’язку з відсутністю на  лінії розмежування Центру надання адмінпослуг, а найближчий, знаходиться у місті Бахмут, питання ремонту будівлі колишнього будинку культури залишається актуальним.