У Бахмутському районі продовжують роботу щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа

Дата: 22.07.2020 13:47

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 616 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017р.№ 877” наприкінці 2019 року Бахмутському району надана цільова субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам для виплати грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення  дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа. Кошти у повному обсязі було перераховано 21 особі зазначеної категорії на рахунки зі спеціальним режимом використання.

Порядком використання цих коштів передбачено, що грошова компенсація може бути використана протягом одного року з дня зарахування коштів на спеціальний рахунок в уповноваженому банку. Тобто, термін використання цільових коштів для придбання житла більшості дітей зазначеної категорії закінчується в листопаді-грудні поточного року. Невикористані кошти будуть повернуті до державного бюджету.

Станом на 22 липня 2020 року 15 осіб  зазначеної категорії вже придбали власне житло на загальну суму 5 817,4 тис. грн., що становить 71% від загальної суми. Робота щодо забезпечення житлом осіб цієї категорії продовжується.

Виділення коштів для придбання житла дітям зазначеної категорії, які перебувають на квартирному обліку та не отримали грошову компенсацію в 2019 році, триватимуть і в 2020 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 року № 515 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017р. № 877», яка набрала чинності з 26 червня 2020 року.

Питання придбання житла для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, перебуває на постійному контролі керівництва Бахмутської райдержадміністрації.