Питання підвозу води в Бахмутському районі вирішено

Дата: 21.07.2020 15:13

Бахмутська районна державна адміністрація висловлює щиру подяку чеській гуманітарній організації  “Людина в біді” за порозуміння та допомогу у вирішенні проблеми стану підвозу води до населених пунктів  району Травневе, Гладосове та Кодема.

Після перемовин керівництва райдержадміністрації з  цією гуманітарною організацією   було позитивно вирішено питання додаткового   підвозу води до селищ Травневе, Гладосове та до села Кодема. Впродовж літнього періоду підвіз води до цих населених пунктів буде здійснюватися два рази на тиждень.

Наразі Новолуганському сільському голові Костянтину Саркісову було надано доручення голови Донецької облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка щодо подальшого вирішення питання забезпечення населення ради питною водою.

Про вжиті заходи буде проінформовано.