В Бахмутській РДА обговорили питання життєдіяльності району

Керівництво Бахмутської РДА  провело зустріч з представниками Управління Верховного комісара у справах біженців ООН на сході України і ГО «Проліска». Під час зустрічі  обговорили кадрові питання, а саме  була представлена новий керівник  локації по Бахмутському району Ганна  Тимофеєва, раніше  адміністрація співпрацювала з Ганною по території  Світлодарська, Травневого .  Також були обговорені найближчі проекти, які планується реалізувати в нас ленних пунктах на лінії розмежування. Серед них це покращення мобільного зв’язку в селі Кодема, розчистка колодязів та продовження підтримки вразливих верств населення.

Тетяна Єрохіна подякувала  партнерам за допомогу у вирішенні багатьох питань та зі свого боку розповіла про найближчі плани, серед них початок відновлювальних робіт будівлі ФАПУ в селі Кодема, продовження ремонту покрівель, співпраця з міжнародним організаціями по відкриттю ще одного автобусного маршруту та інше.

За результатами зустрічі було досягнуто домовленостей продовжувати комунікації в режимі щоденного обміну інформацією для оперативного вирішення проблем.