Прийнято постанову про утворення Бахмутського району

Дата: 17.07.2020 13:40

17 липня прийнято Постанову Верховної Ради України

«Про утворення та ліквідацію районів»

У Донецькій області буде 8 районів.

Бахмутський район (з адміністративним центром у місті Бахмут) у складі територій Бахмутської міської, Званівської сільської, Світлодарської міської, Сіверської міської, Соледарської міської, Торецької міської, Часовоярської міської територіальних громад, затверджених Кабінетом Міністрів України;

Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування, крім пунктів 1, 3 щодо ліквідації та утворення районів на  тимчасово окупованих територіях Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Донецької та Луганської областей, які набирають чинності після повернення цих територій під загальну юрисдикцію України (відновлення територіальної цілісності України та відновлення повноважень органів державної влади України на відповідній території).