Участь випускників Бахмутського району у ЗНО з хімії

Дата: 17.07.2020 12:09

Ось нарешті і наступив останній день основної сесії ЗНО. Сьогодні, 17 липня 2020,  9 випускників шкіл Бахмутського району беруть участь у тестуванні з хімії. Шкільний автобус своєчасно привіз учасників до пунктів тестування, які розташовані у Краматорську.

Тест з хімії складається із 52 завдань, на виконання яких учасникам буде відведено 150 хвилин. Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання сертифікаційної роботи, дорівнює 74 балам.

Дати результатів зовнішнього незалежного оцінювання вказані на сторінках УЦОЯО, ДРЦОЯО та на сайті osvita.ua, а результати розміщуватимуться на ваших інформаційних сторінках .

Попереду вступна компанія. Звертаємо увагу випускників на самостійний  розрахунок середнього балу документа про освіту в 2020 році. Покрокову інструкцію  ви можете знайти на сайті osvita.ua,

Бажаємо успіху всім випускникам шкіл Бахмутського району!