Вітання голови Бахмутської районної державної адміністрації Тетяни ЄРОХІНОЇ з професійним святом – Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості

Шановні працівники і ветерани

металургійної та гірничодобувної промисловості!

Вітаю вас із професійним святом  – Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості!

Гірничо-металургійний комплекс України – провідна галузь промисловості держави, найважливіша складова національної економіки. Унікальний характер праці металургів і гірників завжди викликав і викликає почуття глибокої поваги до вашої професії. Нехай славні традиції багатьох поколінь, наполегливість і працьовитість забезпечують стабільний розвиток галузі, а успіхи в праці будуть вагомими і результативними.

Дякую вам за витримку і професіоналізм. Бажаю всім трудовим колективам здоров'я, щастя, благополуччя, родинного добробуту і злагоди, а підприємствам -  розвитку і процвітання! Зі святом!