Діти Бахмутського району зможуть долучитися до он-лайн табору «Дива Перлини у тебе вдома»

Дата: 16.07.2020 13:26

Поки в Україні діє карантин і робота дитячих закладів відпочинку заборонена - оздоровчий комплекс «Перлина Донеччини» організував онлайн-табір «Дива Перлини у тебе вдома».

Як інформує Донецька обласна державна адміністрація, п’ять днів поспіль щоранку діти зможуть через комп’ютер долучатись до інтерактивних заходів. Ведучі протягом п’яти годин (з перервою) будуть проводити з дітьми майстер-класи, інтерактивні ігри, спортивні інтенсиви. Крім того, діти зможуть долучатись до творчих майстерень, зробити 3D оригамі та злакові візерунки. Будуть дослідницькі лабораторії. Учасники зможуть створити власні відеопроєкти.

Для того, щоб взяти участь дітям потрібен комп’ютер з виходом в інтернет, навушники (або колонки) з мікрофоном. Для арт-майстерень потрібні будуть папери різних кольорів, картон, ножиці, клей, маркер, кольорові олівці, фломастери, фарби та альбом для малювання.

Більше інформації про онлайн-табір можна буде знайти на сайті табору https://www.perlynadon.org/.