В Бахмутському районі продовжується робота щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Дата: 15.07.2020 12:06

Фото без описуФото без опису

15 липня в.о. начальника служби у справах дітей Бахмутської райдержадміністрації, заступник голови комісії Катерина Врублевська провела засідання районної комісії з питань формування пропозицій щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбане житло або призначено грошову компенсацію та об’єктів, на які буде спрямована субвенція.

14 липня комісією за заявою особи із числа дітей, позбавлених батьківського піклування, було проведено обстеження двох кімнатної квартири в м. Бахмут, яку планується придбати за кошти субвенції з державного бюджету. Технічний стан та санітарні умови  житлового приміщення, що придбавається, відповідають нормам.

На засіданні члени комісії переглянули фото звіт про обстеження квартири, обговорили питання стосовно її технічного стану, умов проживання, наявної документації на житло.

За результатами роботи комісії, з урахуванням результатів обстеження, було прийнято позитивне рішення щодо придбання  квартири.

Катерина Врублевська провела засідання районної комісії з питань формування пропозицій щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа і визначення дітей, яким буде придбане житло або призначено грошову компенсацію та об’єктів, на які буде спрямована субвенція.

На засіданні члени комісії переглянули фотозвіт про обстеження квартири, обговорили питання стосовно її технічного стану, умов проживання, наявної документації на житло.

Фото без описуФото без опису