В Бахмутській райдержадміністрації відбулося онлайн засідання комісій з питань призначення державної соціальної допомоги

15 липня в  онлайн-режимі проведені засідання районних комісій з питань призначення державної соціальної допомоги.

Члени комісії з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям розглянули 3 заяви. За результатами розгляду документів усім малозабезпеченим сім’ям буде призначена державна соціальна допомога.

Членами комісії з питань призначення житлової субсидії, надання пільг за фактичним місцем проживання сьогодні розглянуто 2 заяви стосовно призначення житлової субсидії. На підставі діючого законодавства за усіма заявами прийняті позитивні рішення.