Соціальна реабілітація дітей в Бахмутському районі

Соціальна реабілітація дітей в Бахмутському районі

В Бахмутському районі особлива увага  приділяється дітям, які опинились у складних життєвих обставинах. Саме тому багато роботи спрямовано на соціальну реабілітацію.

13 липня 2020 року службою у справах дітей Бахмутської районної державної адміністрації для проходження соціальної реабілітації та оздоровлення в санаторно-оздоровчому центрі соціальної реабілітації «Смарагдове місто» в с. Соснове Лиманського району, направлено шість дітей з міст  Часів Яр та  Світлодарськ, які перебувають на обліку служби у справах дітей Бахмутської районної державної адміністрації, як такі, що опинились в складних життєвих обставинах.

Окрім соціальної реабілітації на дітей чекає захоплива програма, яка включає окрім щоденного 5-разового харчування, ще й різні гуртки, майстер-класи, спортивні змагання, розваги та багато іншого.