A A A K K K
для людей з вадами зору
Бахмутська районна державна адміністрація
Донецька область

Літнє оздоровлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах і перебувають на обліку в Бахмутському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Дата: 14.07.2020 15:40
Кількість переглядів: 584

Фото без описуЛітнє оздоровлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах і перебувають на обліку в Бахмутському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 

Літо – пора відпочинку та оздоровлення, і навіть карантин це не відмінить. Пандемія коронавірусу, яка занурила весь світ в обмеження, безумовно внесла свої корективи у плани на літній відпочинок і оздоровлення, але у СОЦСР «Смарагдове місто» будуть відпочивати діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Саме для обговорення питання безпечної поведінки дітей в оздоровчому закладі, фахівцем із соціальної роботи Бахмутського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була відвідана опікунська сім’я, в якій виховуються 5 дітей, позбавлених батьківського піклування та 3 сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах і отримують соціальну послугу соціального супроводу. Під час бесіди було наголошено на дотримання не тільки правил умов карантину, а й безпечного відпочинку на сонці, на воді та у лісі. Також в процесі співбесіди фахівець із соціальної роботи звернула увагу дітей на необхідністі дотримання правил безпечної поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, а також підозрілих предметів, щоб уникнути трагічних наслідків.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора