Участь випускників шкіл Бахмутського району в ЗНО з біології

Дата: 13.07.2020 11:14

13 липня 2020 проходить тестування з біології. За 150 хвилин необхідно виконати 50 завдань. Максимальна кількість тестових балів, яку може отримати учасник становить - 82. За вибором результат даної роботи можна зарахувати як державну підсумкову атестацію.

51 випускник шкіл Бахмутського району обрали даний предмет для тестування. Пункти ЗНО розташовані у місті Бахмут. Своєчасно добратися до них допоможуть шкільні автобуси.

Для учасників зовнішнього незалежного оцінювання розроблено мобільний додаток «Моє ЗНО», що дає змогу не тільки отримати розклад обраних тестувань, адреси пунктів для проходження зовнішнього оцінювання, а також завантажити результати тестування на власний мобільний пристрій. Доступ до функцій мобільного додатка можливий після введення номеру та пін-коду сертифікату учасника ЗНО.

Бажаємо всім учасникам тестування успіхів і радимо скористатися мобільним додатком для визначання своїх  результатів.